Kilka słów o mnie:

Radca prawny Magdalena Kryńska ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Po ukończeniu studiów odbyła aplikację radcowską przy OIRP w Toruniu, następnie została wpisana na listę OIRP w Poznaniu Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w renomowanych kancelariach prawnych, fundacji czy spółkach w Krakowie, Toruniu i Poznaniu, a także w Berlinie, które dało jej możliwość poszerzenia oraz ugruntowania wiedzy prawniczej i prawidłowego konstruowania pism procesowych - głównie w prawie gospodarczym, rodzinnym (rozwody, alimenty, ubezwłasnowolnienie), odszkodowawczym, medycznym, ubezpieczeń społecznych oraz w prawie pracy. Dodatkowo w kręgu jej zainteresowań jest prawo konkurencji i konsumentów, a także prawo umów i spółek. Ponadto posiada bogate doświadczenie procesowe przed sądami I i II instancji, a także sądami administracyjnymi.

Przede wszystkim jest osobą w w pełni zaangażowana w każdą podjętą sprawę. W dodatku przy rozwiązywaniu problemów wykazuje dużą skuteczność, dociekliwość i wytrwałość.

Łączy w sobie dwie natury. Z jednej strony jest urodzonym społecznikiem, lubi pomagać i wzbudza zaufanie. Jej zainteresowania połączone z wrodzoną wrażliwością, empatią, wysoką kulturą osobistą pozwalają na znakomity kontakt z Klientami Kancelarii. Z drugiej strony jest niezwykle otwarta na nowe wyzwania i przedsiębiorcza, dąży do wyznaczonego celu. Z pewnością chciałabym wykorzystać moje atuty z korzyścią dla Państwa.

W wolnych chwilach udziela bezpłatnych konsultacji on-line w serwisie Specprawnik. Prywatnie zapalona podróżniczka, która szczególnie pokochała Włochy i Francję. Posługuje się także językiem angielskim.